Komunikaty


XIX TOGAGOLF 2018

„TOGAGOLF" to otwarty ogólnopolski adwokacki turniej golfowy organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką w Olsztynie nieprzerwanie od 2000 roku. W sobotę 15 września 2018 zostanie rozegrany otwarty turniej główny XIXI TOGAGOLF 2018, a w niedzielę 16 września 2018 r. będzie szansa poprawić wyniki w XIXI Turnieju TOGA REWANŻ 2018.  Oprócz klasyfikacji open, będzie prowadzona klasyfikacja prawników. Zostaną rozegrane drużynowe VII Mistrzostwa Izb Adwokackich w Golfie. Format turnieju stableford netto i stroke play brutto.

Poza zawodami golfistów odbędzie się Akademia Golfa dla początkujących (pod okiem instruktora) i konkursy. Uczestnicy imprezy będą mogli spróbować swych sił na 6 dołkowym polu. Wieczorem w domu klubowym tradycyjna wspólna kolacja, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i koncert.

Jak co roku honorowy patronat nad turniejem objął - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA adw. Stanisław Estreich i Dziekan ORA w Olsztynie adw. Stefan Salamon. Współorganizatorem zawodów jest Naczelna Rada Adwokacka i Stowarzyszenie „Tomaszkowo”.

Więcej na stronie www.togagolf.pl

Informacja
Program

powrót

© Copyright 2009 - 2024 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet