Aktualności


IV SPŁYW KAJAKOWY ? NIDA 2019

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach, uprzejmie zapraszamy Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, osoby towarzyszące do udziału w IV Spływie Kajakowym – Nida 2019, który odbędzie się dnia 24 sierpnia 2019 roku (sobota).

Będzie to już czwarta edycja tej imprezy, którą tym razem proponujemy podobnie jak w roku ubiegłym, na koniec wakacji. Uczestnicy będą mieli do pokonania w czasie spływu malowniczą trasę dorzeczem rzeki Nidy, wiodącą z miejscowości Krzyżanowice do historycznej Wiślicy (w przypadku niskiego stanu wody rzeki Nida na tej trasie oraz z uwagi na warunki bezpieczeństwa uczestników spływu organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy jego przebiegu).

Spotkanie uczestników spływu zostało zaplanowane na godzinę 10:00· w miejscowości Krzyżanowice, na terenie Hotelu „Zacisze” (dojazd własnym transportem, możliwość zaparkowania samochodów). Stamtąd rozpoczniemy spływ kajakami malowniczymi zakolami Nidy. Po ok. 6 godzinach dopłyniemy do stacji końcowej w Wiślicy, skąd zabierze nas autokar do Hotelu Zacisze’’ w Krzyżanowicach, tu czekać na nas będzie poczęstunek.

Wpisowe, (częściowe pokrycie kosztów imprezy) w kwocie 50 zł/os. dla adwokatów i ich rodzin, 30 zł/os. dla aplikantów adwokackich i ich rodzin; płatne wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w spływie. Z uwagi na wymogi bezpieczeństwa ilość uczestników nie może przekraczać 60 osób.

Zgłoszenia wraz z zapłatą wpisowego należy dokonać do dnia 12 sierpnia 2018 roku w siedzibie ORA. Z powodu ograniczonej liczby miejsc o zakwalifikowaniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Ponieważ uczestnicy imprezy będą ubezpieczeni, prosimy o podanie przy zgłoszeniu aktualnego adresu zamieszkania i numeru PESEL, albowiem dane te niezbędne są do zawarcia polisy.

Mamy nadzieję, że ta propozycja pożegnania wakacji na sportowo spotka się z życzliwym zainteresowaniem i będzie służyć integracji środowiska adwokackiego oraz popularyzacji uroków Ponidzia.

Serdecznie zapraszamy.

Adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach

Adw. Krzysztof Stępień
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej,
Kultury, Sportu i Turystyki

powrót