Komunikaty


IX Bieszczadzki Rajd

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami przyjaciółmi na IX Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 06 – 09. 10.2016 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku.

Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.  

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem będzie „DZIKI ZACHÓD NA WSCHODZIE”. Mile widziane będą odpowiednie stroje. 

W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy na wyprawę w Wysokie Bieszczadzkie Połoniny, a po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy kolejką wąskotorową, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.  

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 650 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów,                a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. 

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 9 września 2016 r. 

Wpłaty należy dokonać na nr konta: 

Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure

Bank PBS

69 8642 1012 2003 1207 5485 0002

W tytule wpłaty należy podać: „ORA 06 - 09.10.2016” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty. 

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 9 września 2016 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.  

Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia. 

Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.plw terminie do dnia 9 września 2016 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu startowego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512  293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.  

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.  

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych. 

 

 Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

 

Za Komitet Organizacyjny

 Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej
adw. Władysław Finiewicz
 
Przewodniczący Komisji Integracji
Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich
 
Komandor Rajdu
adw. Paweł Surmacz
 

 

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet