Aktualności

Relacja z XXIX Narciarskich Mistrzostw Adwokatury

W dniach 16-19 lutego 2012 roku w Krynicy-Zdroju już po raz XXIX odbyły się Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury. Mistrzostwa narciarskie od kilku lat stanowią największą imprezę sportową Adwokatury. W poczuciu miłego i zaszczytnego obowiązku kontynuowania tradycji zimowych spotkań środowiska adwokackiego z całej Polski po raz trzeci organizatorem imprezy został dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach adwokat Jerzy Zięba we współpracy z Komisją Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA, której przewodniczy adw. Stanisław Estreich.

Dodano: 27.02.2012czytaj więcej

Komunikat w sprawie ubezpieczenia OC adwokatów - ostateczne zasady

Uprzejmie informujemy, że ostatecznie przyjęte zostały zasady ubezpieczenia OC adwokatów na rok 2012 r. W wyniku prac komisji powołanej przez Naczelną Radę Adwokacka na posiedzeniu w dniu 11 stycznia 2012 ostatecznie ukształtowały się warunki ubezpieczenia korzystniejsze od przyjmowanych przed tą datą...

Pobierz deklarację

Dodano: 24.02.2012czytaj więcej

Komunikat Prezydium NRA

Uprzejmie informujemy, że wyniku negocjacji przeprowadzonych przez członków powołanej na posiedzeniu NRA w dniu 11 stycznia 2012 Komisji ds. ubezpieczenia OC adwokatów z przedstawicielami PZU i HDI Asekuracja SA, osiągnięto porozumienie w zakresie przyjęcia aneksu do umowy generalnej z dnia 21 grudnia 2011 r. w sprawie programu ubezpieczeniowego dla adwokatów na lata 2012-2014, na mocy którego zostaną wprowadzone korzystniejsze zasady ubezpieczenia odpowiedzialności OC adwokatów, jak również wypracowano dostosowaną do potrzeb Izb Adwokackich umowę o współpracy technicznej.

Dodano: 14.02.2012czytaj więcej

XXIX Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury Krynica 16 - 19 lutego 2012

Mam przyjemność poinformować, że prace związane z organizacją XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16–19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój, wkroczyły w ostatnią fazę. Lista uczestników Mistrzostw przekroczyła liczbę 300 osób i w chwili obecnej została zamknięta. Organizator nie jest w stanie uwzględnić dalszych zgłoszeń wobec wyczerpania limitu miejsc w Hotelu Krynica **** (www.hotelkrynica.eu) w Krynicy Zdrój ul. Park Sportowy 3 ( w całości zarezerwowanego na nasze potrzeby). W tym adwokackim święcie sportów zimowych, organizowanym już po raz dwudziesty dziewiąty, spotkają się adwokaci i aplikanci adwokaccy, członkowie ich rodzin, narciarze i sympatycy sportów zimowych reprezentujący większość izb adwokackich.

Dodano: 30.01.2012czytaj więcej

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach uprzejmie informuje, że 21 grudnia 2011 r. Naczelna Rada Adwokacka podpisała z PZU SA i HDI Asekuracja SA Umowę Generalną w sprawie programu ubezpieczeniowego dla adwokatów na lata 2012-2014.

Dodano: 05.01.2012czytaj więcej

XXIX Mistrzostwa Narciarskie Adwokatury Krynica 16 - 19 lutego 2012 r.

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, oraz adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, narciarzy i sympatyków sportów zimowych do udziału w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój.

Regulamin XXIX Mistrzostw Narciarskich Adwokatury

Dodano: 21.11.2011czytaj więcej

Uchwała Zgromadzenia Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach z dnia 7 października 2011

Zgromadzenie Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej wyraża stanowczy sprzeciw wobec inicjatyw ustawodawczych skrócenia okresu trwania aplikacji oraz umożliwienia absolwentom wydziałów prawa szkół wyższych wykonywania czynności pełnomocnika w postępowaniach przed sądami powszechnymi w absolutnej większości spraw cywilnych.

Dodano: 20.10.2011czytaj więcej

Turniej brydżowy w Olsztynie. Sukces sportowy adw. Jarosława Kosowskiego.

W dniach 14-16 października 2011 r. wysiłkiem Izby Adwokackiej w Olsztynie oraz przy wsparciu Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku przy NRA zostały przeprowadzone w Olsztynie I Mistrzostwa Polski Adwokatów i Aplikantów Adwokackich w brydżu sportowym.

Dodano: 18.10.2011czytaj więcej

Zmarł adwokat Marian Anczyk

10 października 2011 roku w Krakowie zmarł adwokat Marian Anczyk, ceniony, wieloletni działacz samorządu adwokackiego. W grudniu tego roku skończyłby 90 lat.

Dodano: 13.10.2011czytaj więcej

XXIX Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury - Krynica 16 - 19 lutego 2012

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, oraz adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej Sportu, Turystyki i Wypoczynku NRA mają zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, narciarzy i sympatyków sportów zimowych do udziału w XXIX Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury, które odbędą się w dniach 16 – 19 lutego 2012 r. w Krynicy Zdrój.

Dodano: 12.10.2011czytaj więcej

© Copyright 2009 - 2018 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet