Aktualności


VII Otwarty Turniej Piłki Nożnej Adwokatury Polskiej

Izba Adwokacka w Warszawie wraz z Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA zapraszają wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych na VII Otwarty Turniej Piłki Nożnej Adwokatury Polskiej.

To największe wydarzenie sportowe organizowane przez Izbę warszawską. W tym roku wpisane jest w obchody 100-lecia Izby Adwokackiej w Warszawie. W poprzednich edycjach udział brało ponad 200 prawników z całej Polski, a także drużyny zagraniczne z Litwy i Łotwy.

TERMIN: 18 maja 2019 roku, godz. 10:00.

MIEJSCE: Hala Piłkarska Bemowo Warszawa, ul. Księcia Bolesława 1/3, Warszawa. Turniej rozegrany będzie na trzech zadaszonych i sąsiadujących ze sobą boiskach ze sztuczną trawą.

WARUNKI UCZESTNICTWA: Udział w turnieju mogą wziąć drużyny składające się od 6 do 10 zawodników. W każdej drużynie może zagrać jedna osoba z rodziny uczestnika turnieju. Liczba drużyn została ograniczona do osiemnastu. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w Turnieju jest uiszczenie wpisowego.

ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 12 maja 2019 r. na email Dyrektora Turnieju, Pawła Leszczyńskiego: pawel@halapilkarska.pl

Bieżące informacje o Turnieju dostępne pod adresem: www.ora-warszawa.com.pl https://www.facebook.com/events/572862553225879/

WPISOWE: Każda zgłoszona drużyna zobowiązana jest do dokonania wpłaty kwoty 500 zł tytułem wpisowego do dn. 14 maja 2019 r. na konto Hali Piłkarskiej nr: 46 1090 1694 0000 0000 6802 8441 lub w recepcji Hali. Wpisowe obejmuje także poczęstunek i grilla w trakcie turnieju.

SYSTEM I ZASADY ROZGRYWEK: Mecze będą rozgrywane zgodnie z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej z uwzględnieniem odstępstw wskazanych w regulaminie turnieju. Czas gry wynosić będzie 2x7 min. Dokładna formuła turnieju np. system grupowy zostanie opracowana w terminie późniejszym w zależności od liczby zgłoszonych drużyn.

ZAKWATEROWANIE: Istnieje możliwość rezerwacji miejsc w Hotelu Mundial znajdującym się przy hali, w której odbywać się będzie Turniej. Cena noclegu wynosi 70 zł od osoby. Śniadanie dodatkowo płatne 25 zł. Szczegółowe informacje: Hotel Mundial, ul. Księcia Bolesława 1/3, 01-425 Warszawa, tel/fax 22 323 60 95, info@halapilkarska.pl.

Nagrody książkowe dla zwycięskich drużyn ufundowało Wydawnictwo C.H.Beck oraz Wolters Kluwer

Serdecznie zapraszamy także kibiców.

adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

Komitet Organizacyjny:
Pawel Leszczyński, Dyrektor Turnieju, Hala Piłkarska Bemowo
adw. Marta Wyszyńska, główny organizator
adw. Konrad Opalski
adw. Jakub Szczepkowski
adw. Albert Stankiewicz
apl. adw. Łukasz Borkowski
apl. adw. Alina Malanchyn

 

Regulamin
Formularz

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet