Aktualności


Zaproszenie na Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych

 Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych
o Puchar Dziekana Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej

 

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach serdecznie zapraszam na Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych o Puchar Dziekana Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej, który odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych przy ul. Gimnazjalnej 1 w Nowinach koło Kielc.

Wydarzenie to jest znakomitą okazją do integracji środowiska prawniczego w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji, w której weźmie udział 8 drużyn: Zespół Adwokatury, Zespół Sądu Okręgowego w Kielcach, Zespół Sądu Okręgowego w Radomiu, Zespół Sądu Rejonowego w Kielcach, Zespół Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Kielcach, Zespół Sądu Rejonowego w Sandomierzu, Zespół Sądu Rejonowego w Skarżysku – Kamiennej oraz Zespół Prokuratury. Piłkarskie zmagania rozpoczną się o godzinie 9:00 a zakończenie przewidziane jest na godzinę 16.

Co równie istotne, w trakcie turnieju zbierane będą pieniądze na szczytny cel – leczenie chorego Macieja - ucznia II klasy Liceum Ogólnokształcącego, który od lat zmaga się z ciężką postacią choroby Leśniowskiego-Crohna. Dodatkowo prowadzona będzie zbiórka karmy mokrej i suchej oraz akcesoriów dla zwierząt na rzecz stowarzyszenia Vox Animalium – Pro Animal Association.

Gorąco zapraszam do kibicowania zawodnikom oraz zachęcam do aktywnego udziału we wspaniałych licytacjach, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz chorego Macieja.

 

Z wyrazami szacunku

Adw. Jerzy Zięba

Dziekan ORA w Kielcach

 

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet