Aktualności


Zaproszenie na wycieczkę na Litwę: Wilno - Troki

Z A P R O S Z E N I E

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach
zapraszam na wycieczkę na Litwę: Wilno – Troki

Termin wycieczki 6 – 9 września 2018 r. (czwartek – niedziela)
CENA: 800 zł/os.
(dla grupy min. 40. osobowej)

Zgłoszenia na wycieczkę proszę składać w Biurze ORA w Kielcach ul. św. Leonarda 1/30 w terminie do dnia 12 maja 2018 roku. O zakwalifikowaniu na wycieczkę decyduje kolejność zgłoszeń. Wraz ze zgłoszeniem należy dokonać wpłaty zaliczki w kwocie 400 zł. Wycieczka zostanie zorganizowana przy udziale Agencji Turystyczno-Usługowej Sp. z o.o. Gold Tour w Kielcach, ul. Plac Wolności 3.
Uczestnicy wycieczki będą zakwaterowani w hotelu „PONAS TADAS” (Pan Tadeusz w Domu Polskim), niedaleko Starówki www.pantadeusz.lt

Ramowy program wycieczki

Wilno – Troki
6.09. czwartek: wyjazd z Kielc o godz. 6.oo, przekroczenie granicy w Ogrodnikach. Przyjazd do Wilna ok. godz. 19.3o (czasu miejscowego), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7.09. piątek: po śniadaniu WILNO: kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz Antokolski: m.in. groby polskich żołnierzy poległych w latach 1919-1920, Cmentarz
Na Rossie, katedra, spacer ulicą Uniwersytecką, Pałac Prezydenta, Uniwersytet St. Batorego, kościół św. Ducha, czas wolny w okolicy bazaru i Placu Ratuszowego; kościół św. Kazimierza, dawny klasztor bazylianów, cerkiew Św. Ducha, Ostra Brama. Obiadokolacja, nocleg.

8.09. sobota: po śniadaniu Góra Trzykrzyska – wspaniała panorama miasta; Zarzecze – Republika Artystów, czas wolny, kościół św. Anny i klasztor Bernardynów, pomnik i Muzeum Mickiewicza, zaułek bernardyński, powrót do hotelu, obiadokolacja w regionalnej restauracji, nocleg.

9.09. niedziela: Po śniadaniu wyjazd z Wilna; TROKI – Zamek na wyspie, kenesa (świątynia) i domy karaimów, czas wolny na bazarze regionalnym, możliwość degustacji karaimskich kibinów. Ok. godz. 14.oo wyjazd powrotny, przejście graniczne Budzisko. Po drodze obiad k. Suwałk. Przyjazd do Kielc ok. godz. 23.30.

Cena obejmuje: przejazd autokarem klasy LUX, 3 noclegi ( w pokoju dwuosobowym),
3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad, pilota na trasie, miejscowego przewodnika, ubezpieczenie NNW i KL, VAT. Na bilety wstępu należy przygotować 15 EUR. Możliwość udziału w spektaklu w Operze lub Filharmonii.


z koleżeńskim pozdrowieniem
adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach

 

Wycieczka Wilno-Troku 2018

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet