Aktualności


Zaproszenie na wycieczkę Śladami chińskich cesarzy i czerwonych lampionów

Szanowna Pani Mecenas

Szanowny Panie Mecenasie 

 "Śladami chińskich cesarzy i czerwonych lampionów"

W imieniu Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA mamy przyjemność zaprosić Koleżanki I Kolegów adwokatów wraz z osobami bliskimi na wycieczkę:"Śladami chińskich cesarzy i czerwonych lampionów", czyli magiczną wyprawę do najsłynniejszych zakątków Państwa Środka, w dniach 25 kwiecień – 6 maj 2018 r. (długi weekend majowy).

       Bogaty program wycieczki, przygotowany specjalnie dla Nas pozwoli odwiedzić miejsca niezwykłe. Trasa wycieczki poprowadzi nas od krańców Północnej Stolicy (Pekin) poprzez jedną z najpiękniejszych sekcji chińskiego muru: Simatai, malownicze miasteczko Gubei, gdzie oryginalna architektura z czasów ostatniej dynastii Qing pozwoli nam się cofnąć w czasie
i przygotować na spotkanie z monumentalną armią ceramicznych żołnierzy w Xi'an. Poznamy także tajniki chińskiej kuchni, symbolikę starożytnych taoistów, w tym znaczenie wszechobecnych w Chinach czerwonych lampionów, by wreszcie stawić czoła nowoczesnej odsłonie Szanghaju i Hongkongu. Podróż w czasie zakończymy wizytą w kolonialnym Macao, słynącym nie tylko z portugalskiej architektury, ale także z pokaźnej ilości kasyn nieustannie rywalizujących z Las Vegas o palmę pierwszeństwa. (pełny program wycieczki w załączeniu).
Organizację wycieczki powierzyliśmy firmie POLKA TRAVEL (www.polkatravel.pl), która zrealizowała dla nas niezapomniane wycieczki do Ziemi Świętej (2016 r.) i do Indii (2017r.). Firma jest członkiem prestiżowej organizacji zrzeszającej firmy turystyczne - SOIT (24 członków z całej Polski) a także światowego związku SITE, w których członkostwo jest skrupulatnie limitowane.

 

Osobą przewidzianą w charakterze pilotki wycieczki jest znana nam z wyprawy do Indii, Monika Galicka – psycholog stosunków międzykulturowych, podróżniczka, dziennikarz, specjalista w zakresie kultury, sztuki i tradycji krajów Azji i Pacyfiku, pilot wycieczek zagranicznych z 17- letnim stażem. 

Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie akcesu uczestnictwa w wycieczce w terminie do dnia 10 grudnia 2017 r. Wypełnione oraz podpisane umowy-zgłoszenia uprzejmie proszę o odsyłanie na adres: polka1@polkatravel.pl  bądź faksem na numer 41 366 47 77, a także o przeslanie informacji o przesłanym zgłoszeniu na adres mailowy adw. Jerzego Zięby: jerzy.zieba@wp.pl
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny z Panią Agnieszką Maliszewską z firmy Polka Travel. (tel : 0 41 366 4777) oras z adw. Jerzym Ziębą ( tel. kom. 6001 999 526).
 
Cena wycieczki dla grupy 40 osobowej: 3450  PLN/os. plus 1699 USD/os.   Zapłata w dwóch ratach: I- 2500 PLN/os. płatna w dniu zapisu. II rata - dopłata do całości płatna do dnia 20.03.2018r.

Uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość ubezpieczenia się od kosztów rezygnacji w imprezie w SIGNAL IDUNA .

http://www.signal-iduna.pl/signaliduna/files/download/sit0099_owu_kit_nowy1.pdf
Szczegółowe warunki ubezpieczenia pod linkiem podanym powyżej - uprzejmie proszę się z nimi zapoznać. W przypadku chęci ubezpieczenia, składkę należy uiścić wraz z wpłatą I raty zaliczki.

Wraz ze zgłoszeniem prosimy do dnia 10 grudnia 2017 r. przesłać kwotę 2500 zł. tytułem zaliczki na bilety lotnicze i potwierdzenie świadczeń hotelowych na rachunek bankowy POLKA TRAVEL - konto do wpłaty zaliczki: PARIBAS BANK POLSKA S.A. o/Kielce PLN 36 1600 1273 0002 1101 9340 4001.
 
O zakwalifikowaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzonych wpłatą zaliczki. O ile nie udałoby się zebrać wymaganej liczby osób, zastrzegliśmy sobie w Polka Travel prawo do bez kosztowego anulowania imprezy, wówczas nastąpi zwrot wpłaconych zaliczek do 30.12.2017.
 
Poprosiliśmy także Polkę Travel, aby dla Państwa komfortu zawarła wszelkie opłaty w cenie, w tym także obligatoryjne napiwki dla obsługi, bilety wstępu, opłaty lotniskowe, itp. W ten sposób oferta nie zawiera kosztów ukrytych, jakie często klienci biur muszą ponosić na miejscu. Świadczenia fakultatywne zostały wyodrębnione w programie jako dodatkowo płatne.
 
W załączeniu uprzejmie przedstawiamy program wycieczki wraz z wykazem świadczeń i informacjami dodatkowymi oraz druk umowy zgłoszenia uczestnictwa w imprezie.
 
Mamy nadzieję, że ta niestandardowa oferta wyjazdu do Chin spotka się z życzliwym zainteresowaniem ze strony Państwa i wspólnym udziałem w tej niezwykłej podróży. 

Program wycieczki

Informacje dodatkowe

Formularz umowy zgłoszenia

Serdecznie zapraszamy:
Adw. Jerzy Zięba (koordynator organizacji wycieczki)
Dziekan ORA w Kielcach

Adw. Stanisław Estreich
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet