Aktualności


IV RAJD ŚWIĘTOKRZYSKI - 8 lipca 2017

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie Mecenasie

Szanowni Państwo


W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach i Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach, uprzejmie zapraszamy Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, osoby towarzyszące do udziału w IV Rajdzie Świętokrzyskim, który odbędzie się dnia 8 lipca 2017r. (sobota).

Już po raz czwarty będziemy mieli przyjemność podziwiać piękno ziemi świętokrzyskiej, poznawać jej dzieje, historię żyjących tu pokoleń, a nade wszystko różnorodność krajoznawczą Gór Świętokrzyskich. Trasa rajdu tym razem będzie wiodła szlakami:

Góra Miedzianka (zwiedzanie sztolni, 356 m) – Grząby Bolmińskie (330 m, 4 km) – Rezerwat „Góra Milechowska” (263 m, 7 km) – Góra Czubatka (326 m, 10,5 km) – Bocheniec (11,5 km). Zakończenie w ośrodku „Ptaszyniec”.

Naszą grupę poprowadzi znakomity przewodnik, znawca nie tylko walorów krajoznawczych Gór Świętokrzyskich, ale również ich historii -  dr Cezary Jastrzębski (UJK).

 Rajd rozpocznie się u podnóża Góry Miedzianki, dojazd uczestników autokarem bądź transportem własnym.
Po pokonaniu trasy rajdu i dotarciu do Bocheńca na jego uczestników będzie czekał poczęstunek w Ośrodku Wypoczynkowym „Ptaszyniec”. Zakończenie rajdu w godzinach popołudniowych.

Szczegóły organizacyjne związane z wyjazdem do Góry Miedzianki zostaną podane w terminie późniejszym, przy uwzględnieniu liczby uczestników. Rozpoczęcie rajdu planujemy o godzinie 10.00. Dla osób deklarujących skorzystanie z transportu autokarowego wyjazd z Kielc nastąpi o godzinie 9.15. Organizator zastrzega sobie możliwość modyfikacji trasy rajdu oraz miejsca biesiady.

Uprzejmie proszę o zgłaszanie uczestnictwa w rajdzie w Biurze ORA w Kielcach w terminie do dnia 29 czerwca 2017 roku. Jednocześnie razem ze zgłoszeniem proszę o wskazanie, czy będą Państwo korzystali z przejazdu autokarem.

Wpisowe w kwocie 40 zł/os. dla adwokatów i ich rodzin, 20 zł/os. dla aplikantów  adwokackich i ich rodzin;  płatne wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa w rajdzie. Mile widziani goście z innych środowisk prawniczych zaproszeni przez Koleżanki i Kolegów adwokatów.

Mamy nadzieję, że ta propozycja wakacyjnej wędrówki spotka się z życzliwym zainteresowaniem i będzie służyć integracji środowiska adwokackiego oraz popularyzacji walorów ziemi świętokrzyskiej.


Serdecznie zapraszamy.
Adw. Jerzy Zięba
Dziekan ORA w Kielcach

Adw. Krzysztof Stępień
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej,
 Kultury, Sportu i Turystyki 

 na zdjęciu uczestnicy III Rajdu Świętokrzyskiego – 2016 r.

 

powrót

© Copyright 2009 - 2018 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet