Aktualności


Zaproszenie na wykład on-line Pana dr. Pawła Litwińskiego - 22 lutego 2017 roku, godz. 18.00

Szanowni Państwo,

Adwokaci i Aplikanci adwokaccy

 

Uprzejmie informujemy, iż Komisja Doskonalenia Zawodowego Naczelnej Rady Adwokackiej przy współpracy z Okręgową Radą Adwokacką w Krakowie po raz pierwszy przeprowadzi bezpośrednią transmisję na żywo z wykładu prowadzonego przez Pana Mecenasa dr. Pawła Litwińskiego na temat „Ochrona danych osobowych w Kancelariach adwokackich”.

 

Wykład, który dostępny będzie dla wszystkich adwokatów i aplikantów w Polsce będzie transmitowany w dniu 22 lutego 2017 roku, o godz. 18.00 na platformie IDeA (http://www.idea-adw.org) – zakładka LIVE - po uprzednim zalogowaniu się na portalu. Aby zalogować się należy wejść na stronę www.idea-adw.org a następnie zalogować się / zarejestrować. Rejestracja na portalu jest bezpłatna. Po zalogowaniu należy kliknąć u góry w zakładkę „LIVE”

 

Niezależnie od tego, zapraszamy tych z Państwa, którzy będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładzie osobiście ( sala im. adw. S. Kosińskiego przy ul. Batorego 17 w Krakowie o zgłaszanie chęci uczestnictwa w charakterze publiczności na adres : ora@adwokatura.krakow.pl do dnia 20 lutego b.r. ( ilość miejsc ograniczona – 40)

Przewodniczący Komisji Doskonalenia Zawodowego NRA
adw. Paweł Gieras

powrót

© Copyright 2009 - 2018 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet