Komunikaty


ADWOKACKIE SZKOLENIE ZAWODOWE W MIĘDZYZDROJACH - 7 - 9 PAŹDZIERNIKA 2016 R.

Szczecińska Izba Adwokacka
Plac Stefana Batorego 3
70.207 Szczecin


ADWOKACKIE SZKOLENIE ZAWODOWE W MIĘDZYZDROJACH - 7 - 9 PAŹDZIERNIKA 2016 R.


Szanowni Państwo,

Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie serdecznie zaprasza adwokatów z całej Polski do wzięcia udziału w adwokackim szkoleniu zawodowym, które odbędzie się w dniach 7-9 października 2016 r. w Międzyzdrojach (hotel AURORA FAMILY & SPA).

Głównymi tematami szkolenia będą:
- Postępowanie cywilne zabezpieczające i egzekucyjne – praktyczne aspekty z perspektywy pełnomocnika – szkolenie w piątek po południu i w sobotę przed południem poprowadzi sędzia Sądu Apelacyjnego w Szczecinie Dariusz Rystał; wykładowca jest ekspertem w dziedzinie postępowania zabezpieczającego i egzekucyjnego, od kilkunastu lat prowadzi szkolenia i warsztaty z windykacji, m.in. ze środowiskiem komorniczym.
- Marketing usług adwokackich – skuteczne sposoby pozyskiwania nowych klientów – szkolenie w sobotę po południu poprowadzi prof. Ryszard Sowiński, który jest doświadczonym wykładowcą i trenerem prawników, współautorem pierwszego blogu o zarządzaniu kancelariami i marketingu prawniczym, współpracuje z izbami adwokackimi w całej Polsce, jest profesorem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Opłata za udział w szkoleniu wynosi 560 zł od osoby - i obejmuje koszt udziału w wykładach, noclegów w pokojach dwuosobowych, wyżywienia oraz udziału w spotkaniach towarzyskich.

Wstępny program wyjazdu szkoleniowego w Międzyzdrojach przedstawia się następująco:    
Piątek
14-17 – przyjazd; 17-19 – szkolenie; 20-2 – uroczysta kolacja bankietowa (dj i tańce)
Sobota
8-10 – śniadanie; 10-13 – szkolenie; 13-16 – obiad; 16-19 – szkolenie; 19-21- kolacja - bufet 
Niedziela
8-10 – śniadanie; 10-12 – szkolenie; 12 - wyjazd

Z informacji dodatkowych - na piątek zaplanowana jest kolacja z tańcami (zapewniony dj). Hotel zapewnia w cenie nielimitowane korzystanie z basenu, sauny suchej, jacuzzi i studia cardio.
Z tytułu udziału w szkoleniu przysługuje 10 punktów szkoleniowych.
O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Do zgłoszenia proszę dołączyć obowiązkowo dowód wpłaty należności na rachunek Szczecińskiej Izby Adwokackiej za udział w szkoleniu.
Informacji szczegółowych udziela pani Anna Węgrzynowska z biura ORA w Szczecinie.

Zapraszamy.

Formularz zgłoszeniowy

ORA Szczecin

powrót

© Copyright 2009 - 2018 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet