Komunikaty


Dzień Adwokacki na Torze Służewiec 17.05.2014 r. Warszawa

Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie adw. Paweł Rybiński wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy NRA oraz Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 17 maja 2014 roku (sobota).

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Kultury, Sportu i Turystyki Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie we współpracy z Torem Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację palestry. Od godz. 14:00, w namiocie „nad dżokejką” zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości.  Atrakcją dnia będzie Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się o godz. 16:00.  Po gonitwie odbędzie się dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury oraz Totalizatora Sportowego. Zwycięski koń zostanie udekorowany derką z logo Adwokatury.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej do namiotu „nad dżokejką” uprawniać będzie zaproszenie, które można odbierać w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie (Al. Ujazdowskie 49, pok. nr 16) od dnia 8 maja 2014 roku (czwartek) za okazaniem legitymacji adwokackiej.  Ilość miejsc ograniczona.  

Obowiązują stroje oficjalne.  Mile widziane kapelusze.

Więcej informacji o gonitwach: www.torsluzewiec.pl

Z poważaniem,

adw. Paweł Rybiński
Dziekan Izby Adwokackiej w Warszawie

adw. Stanisław Estreich
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki
Naczelna Rada Adwokacka

adw. Monika Rajska
Przewodnicząca Komisji Kultury Sportu i Turystyki 
Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie

 

Plakat
 

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet