Komunikaty


VII Ogólnopolski i XV Izby Adwokackiej w Lublinie rajd rowerowo-motocyklowo-pieszy i szkolenie zawodowe "Narol 2014"

Lublin, dnia 2 kwietnia 2014 r.

Szanowni
Koleżanki i Koledzy Adwokaci
i aplikanci adwokaccy

Adwokat Stanisław Estreich - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA oraz Dziekan ORA w Lublinie i Organizatorzy – Komandor adwokat Krzysztof Pękalski, adwokat Cezary Lipko oraz adwokat Paweł Suskiewicz zapraszają w dniach od 19 do 22 czerwca 2014 roku na szkolenie adwokackie połączone z VII Ogólnopolskim i XV Izby Adwokackiej w Lublinie rajdem rowerowo – motocyklowo - pieszym „Narol 2014”.

Od kilku lat jako uczestników naszego rajdu poza rowerzystami serdecznie gościmy motocyklistów oraz pieszych, dla których i w tym roku przygotowaliśmy specjalne trasy pod opieką profesjonalnego przewodnika turystycznego.

W tym roku gościmy w Narolu, malowniczo położonej roztoczańskiej miejscowości. W pobliżu znajduje się wiele unikatowych rezerwatów przyrody, m.in. „Źródła Tanwi, Kobyle Jezioro, Bukowy Las czy Minokąt. Spotkać tu można zarówno przykłady architektury ludowej, jak i dwory ziemiaństwa, drewniane cerkwie, pozostałości zabytków kultury żydowskiej oraz bunkry tzw. „linii Mołotowa” z czasów II wojny światowej.

Zakwaterowanie uczestników w Hotelu-Restauracji Pałacowa w Narolu położonego
w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Łosiów w Narolu – wzniesionego przez Antoniego Feliksa hr. Łosia w latach 1776–1781. Zbudowany jest w stylu barokowym, na rzucie podkowy, herbowego znaku Łosiów.

Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i ilości zgłoszonych uczestników, oczywiście w miarę możliwości z uwzględnieniem sugestii uczestników.

Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać adwokatowi Pawłowi Suskiewiczowi /Kancelaria Adwokacka w Biłgoraju, ul. Lubelska 5, kod 23-400, tel./fax 84 686-25-29, kom.: 728-828-995, e-mail: kasp@vp.pl/, pocztą, faksem, najdogodniej e-mailem, wypełniając kartę zgłoszenia.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 500 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/,
i obejmuje:

  • zakwaterowanie ze śniadaniami w formie bufetu,
  • dwie kolacje grillowe, w tym jedną z udziałem zespołu muzycznego,
  • uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem zespołu muzycznego,
  • ubezpieczenie NNW,
  • udział w szkoleniu zawodowym,
  • pamiątki z rajdu /czapeczki, koszulki, odznaki etc./
  • wyżywienie na trasach rajdu.

Wpłatę należy dokonać na wyodrębnione konto Adwokata Pawła Suskiewicza – Bank PKO BP 1. Oddział w Biłgoraju nr 21 1020 5385 0000 9502 0095 1822 z dopiskiem „Narol 2014” do dnia 31 maja 2014 roku.

Istnieje możliwość przyjazdu i udziału w rajdzie i szkoleniu bez zakwaterowania
z uczestnictwem tylko w Balu „Dziekańsko-Komandorskim”, kolacjach grillowych i trasach rowerowych, motocyklowych lub pieszych. Wpisowe wynosi w takim wypadku 320 zł od osoby /dzieci do lat 3 gratis/.

Tematyka szkolenia obejmować będzie problematykę prawa podatkowego tj. podatku od spadków i darowizn oraz podatku od czynności cywilnoprawnych w praktyce adwokata.

 


Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji w postaci:

  • spływu kajakowego po rzece Tanew w jej najbardziej dziewiczym spławnym odcinku tj. Borowe Młyny - Osuchy, koszt. ok. 40 zł/os.,
  • jednodniowej wycieczki do Lwowa, wyjazd i powrót z terenu bazy rajdu, koszt ok. 150 zł/os.

Prosimy o zaznaczenie powyższych informacji w zgłoszeniu

W programie uczestnicy przewidują też zwiedzanie z profesjonalnym przewodnikiem Niemieckiego, hitlerowskiego obozu zagłady w Bełżcu.

Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym.

Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie przedstawiony przy inauguracji rajdu.

Serdecznie zapraszamy!

/-/ Adw. Stanisław Estreich

 

Formularz zgłoszenia
Program

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet