Komunikaty


VI Bieszczadzki Rajd - "Czarna 2013"

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na VI Bieszczadzki Rajd – „Czarna 2013” połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 03 – 06. 10. 2013 r. w Pensjonacie „Perła Bieszczadów” w Czarnej Górnej

Organizacji rajdu przyświeca integracja środowiska adwokackiego, popularyzacja turystyki rowerowo – pieszo – motocyklowej oraz bliższe poznanie malowniczych bieszczadzkich szlaków.

Uczestnicy Rajdu zostaną zakwaterowani w nowoczesnym, komfortowo wyposażonym i zapewniającym niepowtarzalne widoki ośrodku położonym w jednym z najpiękniejszych zakątków Bieszczadów.

Wśród licznych atrakcji, jakie postaramy się Państwu zapewnić, ciekawym wydarzeniem będzie zaplanowany na czwartkowy wieczór turniej karaoke. W ten wieczór przeniesiemy się w gorące lata 60 – te i 70 – te. Lata te kojarzone są z zabawą, przyjaźnią oraz miłością. Chociaż te beztroskie dni już dawno minęły, każdy z nas chciałby choć na chwilkę przenieść się w świat „dzieci kwiatów”. Podczas tego wieczoru będziemy mogli zaprezentować swoje ulubione przeboje i zamienić się w gwiazdę polskiej estrady albo światowej sławy kultowego artystę - chyba żadna z pań nie oprze się piosence Kasi Sobczyk „Nie bądź taki szybki Bill”. Mile widziane będą stroje z tej epoki. Dla najodważniejszych, za najciekawsze stroje i wykonania piosenek, przewidziano pamiątkowe nagrody.

Po gorączce czwartkowej nocy, w piątkowy poranek wyruszymy, pod opieką profesjonalnych przewodników turystycznych, na wcześniej zaplanowane trasy piesze, rowerowe i motocyklowe. Zaś po całodziennych zmaganiach z przyrodą i pogodą będziemy mogli skorzystać z basenu i zabiegów SPA. Dodatkowym zwieńczeniem emocjonującego dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo. Najbardziej opornych panów porwą do tańca ich urocze partnerki.

Na sobotę, po powrocie z bieszczadzkich szlaków zaplanowano dyskotekę oraz ucztę smaków na kolacji grillowej.
W czasie rajdu, przy żurku i bigosie, będziemy odkrywać piękno bieszczadzkich szlaków i delektować się żywicznym zapachem lasów, będziemy się bawić, a ponadto będziemy pogłębiać naszą wiedzę i prowadzić gorące dyskusje o przyszłości Naszej Adwokatury.

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 640 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika. bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów oraz staw rybny, z którego mogą skorzystać amatorzy wędkowania.

Uczestnictwo w rajdzie należy zgłaszać na załączonym formularzu bezpośrednio do biura ORA w Rzeszowie, ul. Lisa – Kuli 7, 35 – 032 Rzeszów lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ora.rzeszow@adwokatura.pl w terminie do dnia 10 września 2013 r. wraz z dowodem wpłaty i kartą zakwaterowania ( ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Wpisowe w wysokości 640 zł/os. należy uiszczać na rachunek Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie: PKO BP I/O Rzeszów nr 34 1020 4391 0000 6102 0002 0826, w tytule wpłaty podając imiona i nazwiska uczestników, z dopiskiem „VI Bieszczadzki Rajd - Czarna 2013”.

Z uwagi na zobowiązania związane z organizacją rajdu, organizatorzy proszą o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.

Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.

Program rajdu
Formularz zgłoszeniowy PDF   DOC
Karta zakwaterowania PDF   DOC

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Za Komitet Organizacyjny

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej
adw. Władysław Finiewicz

Przewodniczący Komisji Integracji  Środowiskowej,
Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich

Komandor Rajdu
adw. Paweł Surmacz

powrót

© Copyright 2009 - 2019 Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Mass Internet